Trwa wczytywanie systemu ...

  Wyszukiwarka rejsów


Kiedy masz czas?:
do
Ile osób?:
Akwen:
Typ rejsu:
Jacht:
     Wyszukaj rejsy 

www.bosforrejsy.plRejs jachtem to bardzo ciekawy sposób na spędzanie wolnego czasu. Żeglowanie dostarcza wiele przyjemności, pozwala oderwać się od codziennych trosk i obowiązków, umożliwia poznanie nowych ludzi i miejsc, ponadto dostarcza ciekawych doświadczeń. Podczas rejsu można spędzać czas aktywnie lub spokojnie delektować się malowniczymi krajobrazami, ciszą i spokojem.

Żeglowanie to sport, który nigdy się nie nudzi. Każdy rejs jest bowiem inny. Rejsy jachtem to wspaniała forma wypoczynku dedykowana rodzinom z dziećmi, parom, singlom, a także seniorom. Podczas żeglowania nie ma znaczenia ani wiek, ani płeć, ani tym bardziej kondycja fizyczna.
Zapraszamy do udziału w rejsach rekreacyjnych, rodzinnych, szkoleniowych, etapowych i dla młodych. Prowadzimy rejsy morskie i rejsy wakacyjne w Chorwacji. Z nami możesz wziąć udział w rejsie egzotycznym na Karaibach czy w Tajlandii. 

 

Niezapomniana majówka w Chorwacji 2018

Maj to doskonały czas na to, by rozkoszować się słoneczną pogodą, malowniczym widokiem chorwackich wysp i miejscowymi specjałami, które dopieszczą wasze podniebienia. Zarezerwujcie rejsy w Chorwacji w dniach 28.04-5.05.2018 r. i zapłaćcie 10 % mniej za tygodniową przygodę pod żaglami. 

 Zobacz więcej  

Rejsy w Chorwacji 2018

Chorwacja zwana krajem tysiąca wysp to najlepszy kierunek do żeglowania. Sezon na rejsy w Chorwacji rozpoczynamy już 28 kwietnia i kończymy dopiero w październiku. 

Urozmaicone wybrzeże, urokliwe zatoczki, smaczne i zdrowe śródziemnomorskie jedzenie, fascynująca historia, piękna przyroda, słońce, uśmiech, wiatr we włosach – tak właśnie wygląda żeglowanie w Chorwacji, które zapewnia nieograniczone możliwości wypoczynku dla dorosłych i dzieci

 Zobacz więcej  

Szkolenia żeglarskie i motorowodne. Rejsy stażowe, szkoleniowe i manewrowe 2018

Organizujemy rejsy stażowe, szkoleniowe i manewrowe prowadzone na dużym jachcie lub katamaranie. Nasza kadra to zawodowi kapitanowie, legitymujący się dużym stażem morskim i wieloletnim doświadczeniem instruktorskim.

Patent Jachtowego Sternika Morskiego? Żeglarza Jachtowego? Chcesz nabrać doświadczenia? "Opływać" się na jachcie morskim? Skorzystaj z doświadczenia naszych instruktorów. Mamy za sobą setki rejsów, tysiące wypływanych godzin i dziesiątki tysięcy mil. Każdą okazję wykorzystujemy do szlifowania własnych umiejętności. Jesteśmy praktykami, którzy oprócz wiedzy teoretycznej potrafią w przystępny sposób przekazać swoje doświadczenia. Jeżeli naprawdę chcesz bezpiecznie poprowadzić jacht morski, to zapisz się na jeden z naszych rejsów szkoleniowych. 

 Zobacz więcej  

Sycylia z Bosforem!

Udaj się w pogoń za słońcem z Bosforem! Już na początku października udamy się z Chorwacji do słonecznej Sycylii.

 

Naszą przygodę z pięknem tej włoskiej wyspy rozpoczniemy od rejsu typu One-Way z Chorwacji na Sycylię. Następnie planujemy do połowy grudnia zostać na tym akwenie i organizować rejsy wakacyjne. 

 

Wszystkie rejsy odbędą się na luksusowym katamaranie Lagoon 440. 

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą rejsów na Sycylii oraz rejsu z Chorwacji na Sycylię. 

 Zobacz więcej  

Rejsy rodzinne: wakacje 2018

Promocja na rejsy rodzinne w Chorwacji - dziecko do 6 lat śpiące w tej samej kabinie z rodzicami, płynie za darmo, starsze dzieci otrzymują 20% rabat

Żeglowanie z dziećmi można rozpocząć już od najmłodszych lat. Szczególnie w Chorwacji, która jest istnym rajem do żeglowania z dziećmi.

Dobrej zabawie i wypoczynkowi sprzyjać będą piękne widoki, szum fal, możliwość wspólnego łowienia ryb, łagodne wiatry i nieduże odległości między wyspami.

 Zobacz więcej  

Fantastyczny rejs na Karaibach - koniecznie obejrzyj zdjęcia

Tak jak w zeszłym roku, tak i w tym bawimy sie na Karaibach. Przepiękne widoki, tropikalne lasy deszczowe, pełna ryb rafa koralowa. Codziennie świerzo złowione ryby. Grillowane w dżungli Homary. Rum i zabawa połączona z cichymi zakątkami piaszczystych zatok. Byliśmy i znamy, będziemy i poznamy wiecej. Dołącz do nas i ciesz się pasją żeglowania i odpoczynku.

 Zobacz więcej  

Rejsy wakacyjne to nasza wieloletnia pasja – dlatego warto nam zaufać!

Rejsy wakacyjne z firmą Bosfor odbywają się już od siedmiu sezonów. W tym czasie zaufało nam wielu mniej lub bardziej zagorzałych fanów żeglarstwa morskiego. Mając na uwadze nieustanie zwiększające się grono stałych jak i nowych klientów z roku na rok poszerzamy ofertę, pływając po coraz to nowych akwenach. Przygodę z żeglarstwem morskim rozpoczęliśmy od jednego jachtu - Bavarii 34. Obecnie dysponujemy 6 własnymi komfortowymi jachtami o długości od 10 do 15 m, które charakteryzuje bardzo dobry stan techniczny. Współpracujący z naszą firmą skipperzy to profesjonaliści, posiadający wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu rejsów wakacyjnych, dzięki czemu doskonale  znają się na swojej pracy. Skipperów cechuje świetna znajomość akwenu, na którym pływają oraz lokalnych atrakcji.

Czym różnimy się od konkurencji?

  • prowadzimy legalną działalność – jesteśmy touroperatorem
  • nie odwołujemy rejsów – jeśli posiadasz podpisaną umowę, rejs na pewno się odbędzie
  • zatrudniamy zawodowych skipperów – nasi kapitanowie to nasze twarze i opinie, dlatego klienci do nas wracają
  •  używamy szyfrowania SSL – jako pierwsi zadbaliśmy o bezpieczeństwo danych naszych klientów
  • zarejestrowaliśmy bazę danych w GIODO – Wasze dane to nasza odpowiedzialność
  • system rezerwacyjny który generuje gotowe umowy online – jako pierwsi na rynku wprowadziliśmy system dzięki któremu rezerwacji rejsu można dokonać na dwa sposoby: na stronie głównej, dzięki wyszukiwarce rejsów znajdującej się po prawej stronie oraz wchodząc w zakładkę „Katalog Rejsów”.
-5%
dla stałych klientów
-10%
jeśli zostaniesz na drugi tydzień
  Sprawdź wszystkie rabaty!  
Czarter naszych jatów

Czytaj z nami:

Filiżanka smaku

Nasza ulubiona baza nurkowa
w Chorwacji:

Nautica safari

Newsletter

Chcesz być zawsze na bieżąco? Zapisz się do naszego Newslettera

 

rejsy wakacyjne, czarter jachtów, bosfor rejsy