Trwa wczytywanie systemu ...

rejsy rodzinneOd kilku lat z wielką przyjemnością organizujemy rejsy z dziećmi, i oczywiście ich rodzicami. Będąc armatorem 6 jachtów mamy niepowtarzalną możliwość nie łączenia rejsów rodzinnych z innymi. Specyfika prowadzenia rejsu rodzinnego często z małymi dziećmi rzadko idzie w parze z żeglarską przygodą. Częstsze postoje na kąpiele w zatokach, większa ilość czasu poświęcana zabawami z dziećmi powoduje że rejs rodzinny ma niezapomniany klimat. Chorwackie wybrzeże doskonale nadaje się do żeglowania z dziećmi. Wakacjom na jachcie spędzonym w rodzinnym gronie sprzyjają zarówno łagodne wiatry, które nie wymagają aż tak intensywnej pracy na pokładzie, jak i nieduże odległości między poszczególnymi marinami. Za żeglowaniem z dziećmi w Chorwacji przemawia także różnorodność krajobrazu, sprzyjająca pogoda, ciepłe i czyste morze, do tego urozmaicone, pełne zatok i wysepek – wybrzeże. Co więcej – bardzo dobry stan tamtejszych portów. 

Chorwacja to niezwykle urokliwa kraina, która słynie z bogatej kultury i tradycji. Podczas rejsu po Adriatyku dzieci spotkają nietypowe stworzenia morskie. Będą miały okazję wędkować i przyrządzić to, co zostało wcześniej złowione. 

Więcej informacji na temat żeglowania z dziećmi znajdziecie TUTAJ

Dziecko do 6 lat śpiące z rodzicami w jednej kajucie płynie za darmo. Składka do kasy jachtowej z dziecko do 6 lat wynosi ok. 50 euro. Koszt udziału drugiego dziecka wynosi 80% regularnej ceny rejsu. Składka do kasy jachtowej za drugie dziecko oraz osobę dorosłą wynosi ok. 150 euro/os./tydzień.

W cenie rejsu wakacyjnego uwzględniliśmy: pobyt na jachcie w towarzystwie sympatycznego skippera, ubezpieczenie KL i NNW oraz podatek VAT.

Cena rejsu wakacyjnego nie zawiera: wyżywienia na jachcie, opłaty klimatycznej, paliwa do jachtu, opłat portowych oraz kosztów dojazdu na rejs. Wyżywienie w czasie trwania rejsu wakacyjnego w Chorwacji, opłata klimatyczna, sprzątanie końcowe, paliwo i opłaty portowe pokrywane są ze wspólnej kasy jachtu wynoszącej zazwyczaj około 150 euro/os./tydzień. Skipper nie ponosi kosztów związanych z rejsem i w czasie jego trwania znajduje się na utrzymaniu załogi.

Sprawdź ofertę rejsów rodzinnych

 

 
-5%
dla stałych klientów
-10%
jeśli zostaniesz na drugi tydzień
  Sprawdź wszystkie rabaty!  
Czarter naszych jatów

Czytaj z nami:

Filiżanka smaku

Nasza ulubiona baza nurkowa
w Chorwacji:

Nautica safari

Wyszukiwarka rejsów morskich
Chorwacja, Grecja, Karaiby:

Rejsy Chorwacja

Newsletter

Chcesz być zawsze na bieżąco? Zapisz się do naszego Newslettera

 

rejsy wakacyjne, czarter jachtów, bosfor rejsy