Trwa wczytywanie systemu ...

rejsy wakacyjneRejs wakacyjny na jachcie to świetny sposób na spędzanie wolnego czasu. Wiatr szumiący w żaglach, fale omywające burty, codziennie inne widoki, poczucie wolności to kwintesencja takiego wypoczynku. Nie ważne czy masz doświadczenie żeglarskie, wchodząc na jacht łączy nas te kilkanaście metrów kwadratowych pokładu, chęć odpoczynku, przeżycia przygody - spędzenia wakacji. Rejs wakacyjny dostarcza wiele przyjemności, pozwala oderwać się od codziennych trosk i obowiązków, umożliwia poznanie nowych ludzi i miejsc, ponadto dostarcza ciekawych wrażeń, nowych doświadczeń. Podczas rejsu można spędzać czas aktywnie lub spokojnie delektować się malowniczymi krajobrazami, ciszą i spokojem.

Żeglowanie to sport, który nigdy się nie nudzi. Każdy rejs jest bowiem inny. Rejsy jachtem to wspaniała forma wypoczynku dedykowana rodzinom z dziećmi, parom, singlom, a także seniorom. Podczas żeglowania nie ma znaczenia ani wiek, ani płeć, ani tym bardziej kondycja fizyczna.
Zapraszamy do udziału w rejsach rekreacyjnych, rodzinnych, szkoleniowych, etapowych i dla młodych. Prowadzimy rejsy morskie i rejsy wakacyjne m.in. w Chorwacji, Grecji, Czarnogórze czy na Malcie. Z nami możesz wziąć udział w rejsie egzotycznym na Karaibach czy w Tajlandii.  

Sprawdź ofertę rejsów w Chorwacji

 

 
-5%
dla stałych klientów
-10%
jeśli zostaniesz na drugi tydzień
  Sprawdź wszystkie rabaty!  
Czarter naszych jatów

Czytaj z nami:

Filiżanka smaku

Nasza ulubiona baza nurkowa
w Chorwacji:

Nautica safari

Wyszukiwarka rejsów morskich
Chorwacja, Grecja, Karaiby:

Rejsy Chorwacja

Newsletter

Chcesz być zawsze na bieżąco? Zapisz się do naszego Newslettera

 

rejsy wakacyjne, czarter jachtów, bosfor rejsy