Wyszukiwarka rejsów  - Chorwacja


1 osoba
Uwolnij  marzenia,
popłyń z nami ...

Rejsy Morskie, Rodzinne i Szkoleniowe

Rejs jachtem to bardzo ciekawy sposób na spędzanie wolnego czasu. Żeglowanie dostarcza wiele przyjemności, pozwala oderwać się od codziennych trosk i obowiązków, umożliwia poznanie nowych ludzi i miejsc, ponadto dostarcza ciekawych doświadczeń. Podczas rejsu można spędzać czas aktywnie lub spokojnie delektować się malowniczymi krajobrazami, ciszą i spokojem.

Żeglowanie to sport, który nigdy się nie nudzi. Każdy rejs jest bowiem inny. Rejsy jachtem to wspaniała forma wypoczynku dedykowana rodzinom z dziećmi, parom, singlom, a także seniorom. Podczas żeglowania nie ma znaczenia ani wiek, ani płeć, ani tym bardziej kondycja fizyczna.

Zapraszamy do udziału w rejsach turystycznych, rodzinnych i szkoleniowych w Chorwacji.

Odkrywaj Chorwację z morza ...

Co u nas słychać ...

Zasady wjazdu do Chorwacji obowiązujące od dnia 2 czerwca 2021r.

"Zgodnie z decyzją chorwackich władz od dnia 02.06.2021 r. granicę państwową RCh przekroczyć mogą osoby, które:

  • okażą nie starszy niż 72 godziny negatywny wynik testu PCR na SARS-CoV-2 lub nie starszy niż 48 godzin szybki test antygenowy (ważność obu testów liczy się od momentu pobrania materiału do badania). Honorowane są wyłącznie testy antygenowe uznawane w krajach UE;

  • posiadają zaświadczenie o odbyciu pełnego cyklu szczepień, o ile od przyjęcia ostatniej dawki szczepionki upłynęło min. 14 dni;

  • przeszły COVID-19 i przyjęły pierwszą dawkę szczepionki w ciągu 6 miesięcy od daty zachorowania na Covid 19, a szczepienie zostało wykonane w ciągu ostatnich 180 dni - w takim przypadku należy okazać zaświadczenie o przebyciu choroby oraz zaświadczenie o przyjęciu pierwszej dawki szczepionki;

  • przyjęły pierwszą dawkę szczepionki Pfizer, Moderna lub Gamaleya (Sputnik V), a od jej przyjęcia upłynęło od 22 do 42 dni;

  • przyjęły pierwszą dawkę szczepionki AstraZeneca, a od jej przyjęcia upłynęło od 22 do 84 dni;

  • przebyły COVID-19 i mogą to potwierdzić zaświadczeniem lekarskim, zawierającym daty przechodzenia choroby lub pozytywnym wynikiem testu PCR/testu antygenowego, wykonanym w ciągu ostatnich 6 miesięcy, ale nie później niż 11 dni, przed planowaną datą przekroczenia granicy RCh. UWAGA! Nie ma wzoru takiego zaświadczenia.

  • posiadają unijny cyfrowy zielony certyfikat Covid-19;

  • dzieci do momentu ukończenia dwunastu lat, przekraczające granicę z rodzicami/opiekunami posiadającymi negatywny wynik testu, będącymi ozdrowieńcami lub posiadającymi zaświadczenie o szczepieniu.

 Rozwiń  

Rejsy rodzinne - wakacje z dziećmi na jachcie? Dlaczego nie! :)

Dzieci od najmłodszych lat uczestniczą w rejsach rodzinnych - to dla nich nie tylko świetna zabawa i frajda, ale również poznawanie świata z innej perspektywy - nie tylko od strony lądu, ale również od strony morza. 

Dziecko do 6 lat śpiące z rodzicami w tej samej kabinie płynie za darmo, natomiast dla starszych dzieci oferujemy 20% rabatu. Dla rodziców również przewidziany jest rabat 10% do 30.06.2021r. 

Zachęcamy do zapoznania się z Katalogiem Rejsów. Skorzystaj z rabatu i zarezerwuj wakacje na rejsie rodzinnym w Chorwacji już dziś!

 Rozwiń  

Rejsy szkoleniowe z Bosforem w sezonie 2021 - 10% rabatu do 30.06.2021

Chcesz zdobyć uprawnienia i poszerzyć swoją wiedzę oraz umiejętności żeglarskie? Zapraszamy na rejsy szkoleniowe, które prowadzimy w Chorwacji. 

W sezonie 2021 będą one odbywać się na jachtach: 

  • Bavaria 49/“Stončica”
  • Jeanneau Sun Odyssey 43/“Kojko”

 

 Rozwiń  

Rejsy wakacyjne to nasza wieloletnia pasja – dlatego warto nam zaufać!

Rejsy wakacyjne z firmą Bosfor odbywają się już od dziesięciu sezonów. W tym czasie zaufało nam wielu miłośników i fanów żeglarstwa morskiego, ale również osoby chcące spędzić wakacje w inny sposób niż zwykle - na jachcie, mając codzienny kontakt z naturą, wodą i pięknymi widokami. Najbardziej cieszy nas to, że zadowoleni klienci darzą nas zaufaniem i wracają do nas w kolejnych sezonach. Mając na uwadze nieustannie zwiększające się grono stałych, jak i nowych klientów, z roku na rok poszerzamy ofertę, pływając po coraz to nowych akwenach, chcąc jak najbardziej uatrakcyjnić Wasze wakacje.

Przygodę z żeglarstwem morskim rozpoczęliśmy od jednego jachtu - Bavarii 34. Obecnie dysponujemy 11 komfortowymi jachtami o długości od 10 do 15 m, które charakteryzuje bardzo dobry stan techniczny. 

 Rozwiń  

Odkrywaj Chorwację z morza ...

Na skróty ...

Lokalizacja naszej bazy w Chorwacji

Bosfor Rejsy

BOSFOR sp. z o.o.
60-195 Poznań, ul. Fedrusa 12
tel. +48 509 590 366

REGON 301382253 \ NIP 7792371921 \ KRS 0000350645
konto PLN nr: PL 96 1160 2202 0000 0001 6146 8380
konto EUR nr: PL 51 1160 2202 0000 0002 1046 0980
Numer SWIFT: BIGBPLPW
Wpis do Rejestru Organizatorów Turystyki Marszałka Województwa Wielkopolskiego nr 523 

Zapraszamy