Wyszukiwarka rejsów  - Chorwacja


1 osoba
Uwolnij  marzenia,
popłyń z nami ...

Rejsy Morskie, Rodzinne i Szkoleniowe

Rejs jachtem to bardzo ciekawy sposób na spędzanie wolnego czasu. Żeglowanie dostarcza wiele przyjemności, pozwala oderwać się od codziennych trosk i obowiązków, umożliwia poznanie nowych ludzi i miejsc, ponadto dostarcza ciekawych doświadczeń. Podczas rejsu można spędzać czas aktywnie lub spokojnie delektować się malowniczymi krajobrazami, ciszą i spokojem.

Żeglowanie to sport, który nigdy się nie nudzi. Każdy rejs jest bowiem inny. Rejsy jachtem to wspaniała forma wypoczynku dedykowana rodzinom z dziećmi, parom, singlom, a także seniorom. Podczas żeglowania nie ma znaczenia ani wiek, ani płeć, ani tym bardziej kondycja fizyczna.

Zapraszamy do udziału w rejsach turystycznych, rodzinnych i szkoleniowych w Chorwacji.

Odkrywaj Chorwację z morza ...

Co u nas słychać ...

Majówka i lato 2023

Macie już plany na tegoroczną majówkę oraz wakacje? Polecamy istny raj do żeglowania, jakim jest Chorwacja, która gwarantuje ciepłe i czyste morze, sprzyjającą i piękną pogodę, różnorodne, pełne zatok i wysepek wybrzeże. Zapewnimy Wam rejs pełny pozytywnych emocji i niezapomniane do końca życia wrażenia. 

Pamiętajcie, że rejsy jachtem w Chorwacji to wspaniała forma wypoczynku dedykowana rodzinom z dziećmi, parom, singlom, osobom prowadzącym aktywny tryb życia, a także seniorom. Podczas żeglowania nie ma znaczenia ani wiek, ani płeć, ani tym bardziej kondycja fizyczna. 

 Rozwiń  

Szlifuj z nami umiejętności żeglarskie

Czy nauka żeglowania musi być trudna? Otóż nie! Jesli tylko odbywa się w miłej i profesjonalnej atmosferze, będzie wspaniałym przeżyciem, które umożliwi rozwój pasji. 

Jeśli lubisz aktywny wypoczynek i chcesz zdobyć nowe umiejętności żeglarskie, wypłyń z nami na szerokie wody po patent JACHTOWY STERNIK MORSKI, VODITELJ BRODICE lub certyfikat ISSA.

Pamiętaj, że żeglarstwo kształtuje samodzielność, uczy odpowiedzialności, pracy w zespole, pobudza kreatywność, zdrową rywalizację, sprzyja dokładności, precyzji w rozwiązywaniu niespotykanych problemów oraz pomaga rozwijać wyobraźnię.

 Rozwiń  

Nowy grafików rejsów na 2023 już dostępny!

Specjalnie dla Was - byście mogli zaplanować sobie wakacje z wyprzedzeniem - udostępniliśmy grafik rejsów na 2023 rok. W nowym sezonie będziecie mogli żeglować z Bosforem m.in. na bardzo wygodnej i przestronnej Bavarii 49.

Z pierwszym rejsem startujemy już 29 kwietnia 2023 roku. 

 Rozwiń  

Rejsy wakacyjne to nasza wieloletnia pasja – dlatego warto nam zaufać!

Rejsy wakacyjne z firmą Bosfor odbywają się już od trzynastu sezonów. W tym czasie zaufało nam wielu miłośników i fanów żeglarstwa morskiego, ale również osoby chcące spędzić wakacje w inny sposób niż zwykle - na jachcie, mając codzienny kontakt z naturą, wodą i pięknymi widokami. Najbardziej cieszy nas to, że zadowoleni klienci darzą nas zaufaniem i wracają do nas w kolejnych sezonach. Mając na uwadze nieustannie zwiększające się grono stałych, jak i nowych klientów, z roku na rok poszerzamy ofertę, pływając po coraz to nowych akwenach, chcąc jak najbardziej uatrakcyjnić Wasze wakacje.

 Rozwiń  

Odkrywaj Chorwację z morza ...

Na skróty ...

Lokalizacja naszej bazy w Chorwacji

Bosfor Rejsy

BOSFOR sp. z o.o.
60-195 Poznań, ul. Fedrusa 12
tel. +48 509 590 366

REGON 301382253 \ NIP 7792371921 \ KRS 0000350645
konto PLN nr: PL 96 1160 2202 0000 0001 6146 8380
konto EUR nr: PL 51 1160 2202 0000 0002 1046 0980
Numer SWIFT: BIGBPLPW
Wpis do Rejestru Organizatorów Turystyki Marszałka Województwa Wielkopolskiego nr 523 

Zapraszamy