Trwa wczytywanie systemu ...

  Wyszukiwarka rejsów


Kiedy masz czas?:
do
Ile osób?:
Akwen:
Typ rejsu:
Jacht:
     Wyszukaj rejsy 

www.bosforrejsy.plRejs jachtem to bardzo ciekawy sposób na spędzanie wolnego czasu. Żeglowanie dostarcza wiele przyjemności, pozwala oderwać się od codziennych trosk i obowiązków, umożliwia poznanie nowych ludzi i miejsc, ponadto dostarcza ciekawych doświadczeń. Podczas rejsu można spędzać czas aktywnie lub spokojnie delektować się malowniczymi krajobrazami, ciszą i spokojem.

Żeglowanie to sport, który nigdy się nie nudzi. Każdy rejs jest bowiem inny. Rejsy jachtem to wspaniała forma wypoczynku dedykowana rodzinom z dziećmi, parom, singlom, a także seniorom. Podczas żeglowania nie ma znaczenia ani wiek, ani płeć, ani tym bardziej kondycja fizyczna.
Zapraszamy do udziału w rejsach rekreacyjnych, rodzinnych, szkoleniowych, etapowych i dla młodych. Prowadzimy rejsy morskie i rejsy wakacyjne w Chorwacji. Z nami możesz wziąć udział w rejsie egzotycznym na Karaibach czy w Tajlandii. 

 

Chorwacja 2019: rejsy rekreacyjne

Chorwacja to prawdziwy raj na ziemi! To wspaniałe miejsce, w którym można wypocząć, rozwijać pasje i dobrze się bawić. Chorwacja ma w sobie unikalnego ducha. Słynie z kultowych miejsc, pełnych magnetyzmu, zachwyca wspaniałym krajobrazem, interesującą historią, oryginalnymi zabytkami.

Podczas tygodniowego rejsu turystycznego poznasz bogatą kulturę, wyśmienitą kuchnię, a także wiele pięknych zakątków wybrzeża i wysp morza Adriatyckiego.

 Zobacz więcej  

Rodzinne żeglowanie w Chorwacji 2019

Chorwacja to kąpiele w lśniącym morzu, możliwość delektowania się ostrygami i mulami, spacery po miastach przesiąkniętych historią i odpoczynek w cieniu zabytków. To również wiele fantastycznych przeżyć, które na długo pozostają w Twojej pamięci i myślach Twoich najbliższych.

Żeglowanie z dziećmi to bardzo ciekawy sposób na spędzanie wolnego czasu.

 Zobacz więcej  

Rejsy szkoleniowe w sezonie 2019 ISSA/VODITELJ BRODICE/motorowodny i jachtowy sternik morski

Pragniesz przeżyć ciekawą przygodę i realizować swoją pasję? Brakuje Ci jednak wiedzy i umiejętności żeglarskich? 

Skorzystaj z oferty rejsów szkoleniowych, dzięki którym poszerzysz horyzonty, zdobędziesz nowe doświadczenia i niezbędną wiedzę teoretyczną oraz praktyczną.

Organizowane przez nas kursy skierowane są do osób stawiających swoje pierwsze kroki w żeglarstwie, ale również do tych, które posiadają już pewne doświadczenie.

 Zobacz więcej  

Rejsy wakacyjne to nasza wieloletnia pasja – dlatego warto nam zaufać!

Rejsy wakacyjne z firmą Bosfor odbywają się już od ośmiu sezonów. W tym czasie zaufało nam wielu mniej lub bardziej zagorzałych fanów żeglarstwa morskiego. Mając na uwadze nieustanie zwiększające się grono stałych jak i nowych klientów z roku na rok poszerzamy ofertę, pływając po coraz to nowych akwenach. Przygodę z żeglarstwem morskim rozpoczęliśmy od jednego jachtu - Bavarii 34. Obecnie dysponujemy 6 własnymi komfortowymi jachtami o długości od 10 do 15 m, które charakteryzuje bardzo dobry stan techniczny. Współpracujący z naszą firmą skipperzy to profesjonaliści, posiadający wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu rejsów wakacyjnych, dzięki czemu doskonale  znają się na swojej pracy. Skipperów cechuje świetna znajomość akwenu, na którym pływają oraz lokalnych atrakcji.

Czym różnimy się od konkurencji?

  • prowadzimy legalną działalność – jesteśmy touroperatorem
  • nie odwołujemy rejsów – jeśli posiadasz podpisaną umowę, rejs na pewno się odbędzie
  • zatrudniamy zawodowych skipperów – nasi kapitanowie to nasze twarze i opinie, dlatego klienci do nas wracają
  •  używamy szyfrowania SSL – jako pierwsi zadbaliśmy o bezpieczeństwo danych naszych klientów
  • zarejestrowaliśmy bazę danych w GIODO – Wasze dane to nasza odpowiedzialność
  • system rezerwacyjny który generuje gotowe umowy online – jako pierwsi na rynku wprowadziliśmy system dzięki któremu rezerwacji rejsu można dokonać na dwa sposoby: na stronie głównej, dzięki wyszukiwarce rejsów znajdującej się po prawej stronie oraz wchodząc w zakładkę „Katalog Rejsów”.
-5%
dla stałych klientów
-10%
jeśli zostaniesz na drugi tydzień
  Sprawdź wszystkie rabaty!  
Czarter naszych jatów

Czytaj z nami:

Filiżanka smaku

Nasza ulubiona baza nurkowa
w Chorwacji:

Nautica safari

Wyszukiwarka rejsów morskich
Chorwacja, Grecja, Karaiby:

Rejsy Chorwacja

Newsletter

Chcesz być zawsze na bieżąco? Zapisz się do naszego Newslettera

 

rejsy wakacyjne, czarter jachtów, bosfor rejsy