Firma - Nasi skiperzy

Nasi skipperzy

Maja Wieloch-Silecka

email: majka@bosforrejsy.pl

skype: majka-bosforrejsy

tel: +48 509 590 366

Wielka pasjonatka żeglarstwa. Chociaż świetnie nurkuje, woli prowadzić rejsy i sterować jachtami (nie wiedzieć czemu, im większy, tym lepszy). Mimo zarządzania Bosfor Sp. z o.o., zawsze znajdzie czas, żeby poprowadzić rejsy morskie i wakacyjne. Choć trudno pogodzić jej wszystkie zainteresowania, żeglowaniu nigdy nie odmawia. Prowadzi rejsy morskie z pasją i gracją, jakiej może jej niejeden stary morski wyjadacz pozazdrościć. Dobrze zna język angielski, jest także instruktorem ISSA. Dzięki doświadczeniu w żeglowaniu na różnych jachtach i akwenach, bez problemów organizuje czartery jachtów oraz rejsy wakacyjne. Kapitan jachtowy, kapitan motorowodny, instruktor żeglarstwa i motorowodny, uprawnienia SRC, LRC, STCW.

Prezes zarządu Bosfor sp. z o.o.

Wojciech Szopa

Pasjonat żeglarstwa i narciarstwa.  Z żeglarstwem związany od 1980 roku. Posiada olbrzymie doświadczenie w rejsach stażowych, szkoleniowych, turystycznych i integracyjnych. Zawodowo pływał na jachtach żaglowych i motorowych  m.in.: po Morzu Bałtyckim, Północnym, Adriatyku,  Morzu Śródziemnym i Atlantyku. Posiada także doświadczenie na dużych żaglowcach.  Wybrzeże Chorwacji zna jak własną kieszeń. Podobnie zresztą jak Chorwację. Posiada uprawienia kapitana jachtowego i motorowodnego. Jest także czynnym instruktorem żeglarstwa,  przekazując wszystkim chętnym swoją wiedzę.  Dobrze posługuje się językami angielskim, niemieckim i rosyjskim. W sezonie zimowym zaraża wszystkich „białym szaleństwem”Kapitan jachtowy, kapitan motorowodny, instruktor żeglarstwa, uprawnienia STCW, SRC, LRC

Robert Węgrzyn

Zaczął pływać bo zabronili mu latać. Przygodę z żeglarstwem rozpoczął w 1986 na Jeziorze Solińskim. Góry i woda, to dla niego najlepsze połączenie. Po przygodach z Bałtykiem i Morzem Północnym ruszył na cieplejsze wody Morza Śródziemnego. W wolnych chwilach lubi wędkować, pobrzdąkać na gitarze a czasem podłubać w drewnie. Przez ponad 8 lat, regularnie prowadził szkolenia żeglarskie i nadal chętnie dzieli się własnym doświadczeniem i wiedzą. Uważa, że żeglarstwo to zabawa dla każdego, w każdym wieku. Przy odrobinie zdrowego rozsądku i dobrego humoru, każdy może pokochać morze.


Adam Idziaszek

Kapitan jachtowy, instruktor żeglarstwa i motorowodny, uprawnienia STCW, SRC. Swoją żeglarską przygodę rozpoczął ponad 12 lat temu na Mazurach, gdzie nie tylko zdobył doświadczenie, ale i nauczał jako instruktor. Prawdziwe morskie żeglowanie poznał na Bałtyk i Morzu Północnym. Jego wielką i prawdziwą miłością jest Skandynawia. Ale dobrym przyjacielem stały się też ciepłe wody Adriatyku.

 

 

 

Jarosław Zawała

Swoją przygodę z żeglarstwem zaczął na Adriatyku, gdzie jako nastolatek wymykał się do miejscowej mariny podziwiać jachty. Któregoś dnia, po krótkich negocjacjach, miejscowy kapitan zabrał go na krótki rejs w zamian za wymycie pokładu. 

Później były oczywiście mazury, lecz chęć poznania smaku słonej wody zaciągnął go na Bałtyk. Zawodową karierę rozpoczął jako marynarz, a później bosman, gdzie pływał małym statkiem pasażerskim. Od 2015 prowadzi rejsy po Adriatyku. Jego oczkiem w głowie są szkolenia żeglarskie ubarwione wyśmienitą kuchnią Chorwacji. Zna Angielski, Chorwacki, Włoski oraz Portugalski. Jest praktykiem, uważa iż patent nie pływa, a wyrzucony za burtę unosi się tylko na wodzie. 

Instruktor Żeglarstwa, Voditelij Brodice, RYA SRC, JSM, ISSA Offshore Skipper. 

 

Odkrywaj Chorwację z morza ...

Na skróty ...

Lokalizacja naszej bazy w Chorwacji

Bosfor Rejsy

BOSFOR sp. z o.o.
60-195 Poznań, ul. Fedrusa 12
tel. +48 509 590 366

REGON 301382253 \ NIP 7792371921 \ KRS 0000350645
konto PLN nr: PL 96 1160 2202 0000 0001 6146 8380
konto EUR nr: PL 51 1160 2202 0000 0002 1046 0980
Numer SWIFT: BIGBPLPW
Wpis do Rejestru Organizatorów Turystyki Marszałka Województwa Wielkopolskiego nr 523 

Zapraszamy