Firma - Nasi skiperzy

Nasi skipperzy

Maja Wieloch-Silecka

email: majka@bosforrejsy.pl

skype: majka-bosforrejsy

tel: +48 509 590 366

Wielka pasjonatka żeglarstwa. Chociaż świetnie nurkuje, woli prowadzić rejsy i sterować jachtami (nie wiedzieć czemu, im większy, tym lepszy). Mimo zarządzania Bosfor Sp. z o.o., zawsze znajdzie czas, żeby poprowadzić rejsy morskie i wakacyjne. Choć trudno pogodzić jej wszystkie zainteresowania, żeglowaniu nigdy nie odmawia. Prowadzi rejsy morskie z pasją i gracją, jakiej może jej niejeden stary morski wyjadacz pozazdrościć. Dobrze zna język angielski, jest także instruktorem ISSA. Dzięki doświadczeniu w żeglowaniu na różnych jachtach i akwenach, bez problemów organizuje czartery jachtów oraz rejsy wakacyjne. Kapitan jachtowy, kapitan motorowodny, instruktor żeglarstwa i motorowodny, uprawnienia SRC, LRC, STCW.

Prezes zarządu Bosfor sp. z o.o.

Wojciech Szopa

Pasjonat żeglarstwa i narciarstwa.  Z żeglarstwem związany od 1980 roku. Posiada olbrzymie doświadczenie w rejsach stażowych, szkoleniowych, turystycznych i integracyjnych. Zawodowo pływał na jachtach żaglowych i motorowych  m.in.: po Morzu Bałtyckim, Północnym, Adriatyku,  Morzu Śródziemnym i Atlantyku. Posiada także doświadczenie na dużych żaglowcach.  Wybrzeże Chorwacji zna jak własną kieszeń. Podobnie zresztą jak Chorwację. Posiada uprawienia kapitana jachtowego i motorowodnego. Jest także czynnym instruktorem żeglarstwa,  przekazując wszystkim chętnym swoją wiedzę.  Dobrze posługuje się językami angielskim, niemieckim i rosyjskim. W sezonie zimowym zaraża wszystkich „białym szaleństwem”Kapitan jachtowy, kapitan motorowodny, instruktor żeglarstwa, uprawnienia STCW, SRC, LRC

Janusz Kaczmarek

Wielki pasjonat morza. Żeglarską przygodę rozpoczął wiele lat temu jako podchorąży. Pierwsze doświadczenia zdobył, pływając po Bałtyku na ISKRZE i drewnianych jachtach KOTWICY. Z Bałtyku przeniósł się na Mazury i Zalew Sulejowski. 10 lat temu odkrył urok żeglowania w Chorwacji. Od tamtej pory poznanie dalmackiego wybrzeża stało się jedną z jego pasji. Największą satysfakcję czerpie z żeglowania właśnie po Adriatyku. Chętnie też pływa po polskim morzu. Interesuje się również nawigacją. Jeśli chcesz poszerzyć swoją wiedzę na temat Chorwacji czy żeglarstwa, zgłoś się do niego.

Z przyjemnością pomoże Ci nabyć wiele praktycznych umiejętności.

Robert Węgrzyn

Zaczął pływać bo zabronili mu latać. Przygodę z żeglarstwem rozpoczął w 1986 na Jeziorze Solińskim. Góry i woda, to dla niego najlepsze połączenie. Po przygodach z Bałtykiem i Morzem Północnym ruszył na cieplejsze wody Morza Śródziemnego. W wolnych chwilach lubi wędkować, pobrzdąkać na gitarze a czasem podłubać w drewnie. Przez ponad 8 lat, regularnie prowadził szkolenia żeglarskie i nadal chętnie dzieli się własnym doświadczeniem i wiedzą. Uważa, że żeglarstwo to zabawa dla każdego, w każdym wieku. Przy odrobinie zdrowego rozsądku i dobrego humoru, każdy może pokochać morze.


Adam Idziaszek

Kapitan jachtowy, instruktor żeglarstwa i motorowodny, uprawnienia STCW, SRC. Swoją żeglarską przygodę rozpoczął ponad 12 lat temu na Mazurach, gdzie nie tylko zdobył doświadczenie, ale i nauczał jako instruktor. Prawdziwe morskie żeglowanie poznał na Bałtyk i Morzu Północnym. Jego wielką i prawdziwą miłością jest Skandynawia. Ale dobrym przyjacielem stały się też ciepłe wody Adriatyku.

 

 

 

Aleksy Duchnowski

Żeglarstwo  uprawia z pasją od lat dziecięcych. Z morzem związał się w 2011 rozpoczynając przygodę od Bałtyku i Morza Północnego. Od tego czasu pokonał już ponad 20 000 Mm. Przekroczył Atlantyk jachto-stopem na pokładzie katamaranu. Miał okazję pływać wszystkimi polskimi żaglowcami rejowymi. W chwili obecnej również zafascynowany Chorwacją i wodami Adriatyku. Kapitan jachtowy, STCW, LRC.

Jarosław Zawała

Swoją przygodę z żeglarstwem zaczął na Adriatyku, gdzie jako nastolatek wymykał się do miejscowej mariny podziwiać jachty. Któregoś dnia, po krótkich negocjacjach, miejscowy kapitan zabrał go na krótki rejs w zamian za wymycie pokładu. 

Później były oczywiście mazury, lecz chęć poznania smaku słonej wody zaciągnął go na Bałtyk. Zawodową karierę rozpoczął jako marynarz, a później bosman, gdzie pływał małym statkiem pasażerskim. Od 2015 prowadzi rejsy po Adriatyku. Jego oczkiem w głowie są szkolenia żeglarskie ubarwione wyśmienitą kuchnią Chorwacji. Zna Angielski, Chorwacki, Włoski oraz Portugalski. Jest praktykiem, uważa iż patent nie pływa, a wyrzucony za burtę unosi się tylko na wodzie. 

Instruktor Żeglarstwa, Voditelij Brodice, RYA SRC, JSM, ISSA Offshore Skipper. 

 

Odkrywaj Chorwację z morza ...

Na skróty ...

Lokalizacja naszej bazy w Chorwacji

Bosfor Rejsy

BOSFOR sp. z o.o.
60-195 Poznań, ul. Fedrusa 12
tel. +48 509 590 366

REGON 301382253 \ NIP 7792371921 \ KRS 0000350645
konto PLN nr: PL 96 1160 2202 0000 0001 6146 8380
konto EUR nr: PL 51 1160 2202 0000 0002 1046 0980
Numer SWIFT: BIGBPLPW
Wpis do Rejestru Organizatorów Turystyki Marszałka Województwa Wielkopolskiego nr 523 

Zapraszamy