Firma - O nas

Wybierz pracę którą kochasz, a nie przepracujesz ani jednego dnia w swoim życiu ...

Majka z zaloga

Chciałabym się Wam przedstawić. Niektórzy z Was firmę Bosfor znają doskonale, dlatego słowa te kieruję do tych, którzy zastanawiają się, z jakiego portu mnie wywiało na te szerokie wody. 😊
Na jachtach żaglowych pływam już dawien dawna. Natomiast od 13 lat, jako firma Bosfor, organizuję rejsy morskie w Chorwacji, Grecji na Malcie czy Karaibach. Od początku działalności firmy Bosfor przyświecały mi trzy cele:

- po pierwsze – zarejestrowanie i prowadzenie legalnej działalności turystycznej, którą potwierdza dokument touroperatora nadany nam przez Marszałka Województwa Poznańskiego

- po drugie – zadowolenie z oferty, o czym świadczą opinie zawarte w pamiątkowych książkach z rejsów i referencje uzyskane od załogantów

- po trzecie – zatrudniamy tylko zawodowych skipperów, którzy zapewnią Wam wspaniałe wrażenia, profesjonalną wiedzę żeglarską i bezpieczeństwo na jachcie.

Nasza działalność nie ogranicza się tylko do rejsów turystycznych, rodzinnych czy szkoleniowych w Chorwacji, które znajdziesz na stronie internetowej. Na życzenie klienta prowadzimy także rejsy na jachtach czarterowanych na dowolnie wybranym akwenie na świecie. Jeśli masz chęć pożeglować w innym miejscu niż Chorwacja, koniecznie odezwij się do nas! Wspólnie zastanowimy się jak zrealizować Twoje marzenia.

Majka

Majka

Marcin

Jesteśmy oficjalnym dealerem katamaranów BALI w Polsce. Katamarany BALI to wysokiej klasy komfort, luksus oraz przestrzeń. Relaks i odpoczynek na takiej jednostce, to marzenie, które pomożemy Tobie spełnić!  Najwyższy poziom komfortu i bezpieczeństwa, niezrównana przestrzeń życiowa w swojej klasie, design, jakość - to wszystko sprawia, że katamarany BALI reprezentują najwyższy poziom. Dodatkowo niesamowity komfort i przestrzeń katamaranów BALI sprawiają, że czujemy się jak w domu - otóż BALI to nie tylko katamarany, to prawdziwe "domy" na wodzie. :)

To ogromna przyjemność współpracować z firmą, która dzięki wszystkim wprowadzanym innowacjom odnosi tak duże sukcesy. Jeśli potrzebujecie pomocy, doradztwa w wyborze najlepszego modelu chętnie służymy pomocą.

Dzięki temu, że posiadamy bazę czarterową w Chorwacji -  jeśli katamaran został zakupiony w celach inwestycyjnych - możecie zostawić jacht w naszej bazie w ramach inwestycji -  poza czasem, kiedy właściciel będzie pływał i korzystał z tego niewątpliwie przyjemnego zakupu, katamaran może pływać w czarterach. My pomożemy zająć się zarządzaniem jachtem w czasie, kiedy katamaran nie będzie używany do potrzeb właściciela.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

 

Odkrywaj Chorwację z morza ...

Na skróty ...

Lokalizacja naszej bazy w Chorwacji

Bosfor Rejsy

BOSFOR sp. z o.o.
60-195 Poznań, ul. Fedrusa 12
tel. +48 606 278 888

REGON 301382253 \ NIP 7792371921 \ KRS 0000350645
konto PLN nr: PL 96 1160 2202 0000 0001 6146 8380
konto EUR nr: PL 51 1160 2202 0000 0002 1046 0980
Numer SWIFT: BIGBPLPW
Wpis do Rejestru Organizatorów Turystyki Marszałka Województwa Wielkopolskiego nr 523 

Zapraszamy