Rejsy morskie

Rejsy rodzinne - żeglowanie z dziećmi

rejsy rodzinne Od kilku lat z wielką przyjemnością organizujemy rejsy z dziećmi, i oczywiście z ich rodzicami. Posiadając w ofercie 11 jachtów nie łączymy rejsów rodzinnych z innymi. Specyfika prowadzenia rejsu rodzinnego często z małymi dziećmi rzadko idzie w parze z żeglarską przygodą. Częstsze postoje na kąpiele w zatokach, większa ilość czasu poświęcana zabawami z dziećmi powoduje, że rejs rodzinny ma niezapomniany klimat. Chorwackie wybrzeże doskonale nadaje się do żeglowania z dziećmi. Wakacjom na jachcie spędzonym w rodzinnym gronie sprzyjają zarówno łagodne wiatry, które nie wymagają aż tak intensywnej pracy na pokładzie, jak i nieduże odległości między poszczególnymi marinami. Za żeglowaniem z dziećmi w Chorwacji przemawia także różnorodność krajobrazu, sprzyjająca pogoda, ciepłe i czyste morze, do tego urozmaicone, pełne zatok i wysepek – wybrzeże. Co więcej – bardzo dobry stan tamtejszych portów. 

Chorwacja to niezwykle urokliwa kraina, która słynie z bogatej kultury i tradycji. Podczas rejsu po Adriatyku dzieci spotkają nietypowe stworzenia morskie. Będą miały okazję wędkować i przyrządzić to, co zostało wcześniej złowione. 

Więcej informacji na temat żeglowania z dziećmi znajdziecie TUTAJ

Dziecko do 6 lat śpiące z rodzicami w jednej kajucie płynie za darmo. Składka do kasy jachtowej za dziecko do 6 lat wynosi ok. 100 euro. Koszt udziału drugiego dziecka wynosi 80% regularnej ceny rejsu. Składka do kasy jachtowej za drugie dziecko oraz osobę dorosłą wynosi ok. 130 euro/os./tydzień.

W cenie rejsu wakacyjnego uwzględniliśmy: pobyt na jachcie w towarzystwie sympatycznego skippera, ubezpieczenie KL i NNW oraz podatek VAT.

Cena rejsu wakacyjnego nie zawiera: wyżywienia, opłat portowych, opłat za paliwo do jachtu, opłaty za sprzątanie końcowe, opłaty klimatycznej, bezzwrotnej kaucji, opłat związanych z wydaniem patentu, opłaty egzaminacyjnej. Wyżywienie w czasie trwania rejsu, opłaty portowe, paliwo do jachtu pokrywane są ze wspólnej kasy jachtowej, którą uiszcza każdy z uczestników rejsu w dniu jego rozpoczęcia. Składka do kasy jachtowej wynosi ok. 130 euro/os. Wysokość kasy jachtowej jest wyliczona dla pełnej załogi jachtu wynoszącej 8 lub 10 os. W przypadku, gdy nie ma kompletu załogi, kasa jachtowa ulega zwiększeniu. Wysokość kasy jachtowej może także ulec zwiększeniu, gdy załoga postanowi pokrywać z kasy jachtowej wyjścia do restauracji lub zakup napojów procentowych, dlatego jest to kwota tylko i wyłącznie orientacyjna na wysokość, której nie ma wpływu ani organizator rejsu, ani skipper. Kasa jachtowa jest wpłacana w dniu rozpoczęcia rejsu przez każdego z uczestników. Skipper jest zwolniony z ponoszenia opłaty do wspólnej kasy jachtowej i pozostaje na utrzymaniu załogi.

Dodatkowe opłaty:

  • Opłaty za sprzątanie końcowe: 15 euro/os.
  • Opłata klimatyczna: 15 euro/os.
  • Bezzwrotne ubezpieczenie kaucji: 25 euro/os.

Sprawdź ofertę rejsów rodzinnych

Odkrywaj Chorwację z morza ...

Na skróty ...

Lokalizacja naszej bazy w Chorwacji

Bosfor Rejsy

BOSFOR sp. z o.o.
60-195 Poznań, ul. Fedrusa 12
tel. +48 509 590 366

REGON 301382253 \ NIP 7792371921 \ KRS 0000350645
konto PLN nr: PL 96 1160 2202 0000 0001 6146 8380
konto EUR nr: PL 51 1160 2202 0000 0002 1046 0980
Numer SWIFT: BIGBPLPW
Wpis do Rejestru Organizatorów Turystyki Marszałka Województwa Wielkopolskiego nr 523 

Zapraszamy