Trwa wczytywanie systemu ...

Nasze jachty do tej pory w sezonie pływały, a zimą stacjonowały w Chorwacji. Od 2014 roku tak „Dwa Braty”, jak i „Rosa II”, zostały doposażone i przygotowane do dalekich rejsów. Oba jachty jesień i zimę spędzą zawijając do różnych portów basenu Morza Śródziemnego, a może nawet wysp Zielonego Przylądka.

Jesteśmy żeglarzami i naszym pragnieniem jest zobaczenie nowych portów. Dlatego też serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy mają pomysł na fantastyczną żeglarską przygodę.

Pamiętajcie, że jedynym co nas ogranicza – to jest to nasza wyobraźnia.

 

Nasze jachty

Stončica : Bavaria 49

Parametry

długość: 15.4 m

szerokość: 4.46 m

zanurzenie: 2.1 m

ilość kabin: 5

producent: Bavaria

Opis jachtu

Bavaria 49 jest jedną z najbardziej udanych konstrukcji jachtu turystycznego. Dzięki funkcjonalnym rozwiązaniom, bardzo dobrym warunkom nautycznym oraz dzięki swoim rozmiarom jest wręcz wymarzona do żeglarskiej turystyki. Bezpieczeństwo, komfort, prosta obsługa rolowanych żagli, pakowność messy, lodówka, dobre rozmieszczenie przyrządów nawigacyjnych oraz optymalna cena sprawiają, że jest jednym z najbardziej poszukiwanych jachtów dla rejsów żeglarskich każdego rodzaju. Idealna na wszystkie wyprawy.

 

Wyposażenie

Jacht jest w pełni wyposażony hotelarsko dla jedenasto - osobowej załogi. 

Galeria

rejsy wakacyjne, czarter jachtów, bosfor rejsy
Tatinja : Bavaria 44

Parametry

długość: 13.95 m

szerokość: 4.25 m

zanurzenie: 1.65 m

ilość kabin: 4

producent: Bavaria

Opis jachtu

Kolejny w naszej flocie jacht z niezniszczalnej marki Bavaria. Jak widać na zdjeciach jest to model zaprojektowany i wykonany z wielką dbałością o szczegóły, a dobór drewna na wykończenia jest perfekcyjny. Jacht ten to świetna jednostka do bezpiecznego żeglowania  nawet w trudnych warunkach, jak i do spokojnego spędzania wakacji.

Wyposażenie

Jacht jest w pełni wyposażony w sprzęt asekuracyjny, ratowniczy oraz hotelarski dla 10 osób.

Galeria

rejsy wakacyjne, czarter jachtów, bosfor rejsy
Coco Jumbo : Lagoon 440

Parametry

długość: 13.61 m

szerokość: 7.7 m

zanurzenie: 1.3 m

ilość kabin: 6

producent: Lagoon

Opis jachtu

Świetna konstrukcja tak pod kątem turystyki żeglarskiej jak i dalekich przelotów. Bardzo wygodny jacht dla 10 osobowej załogi plus skipper. Cztery duże i wygodne kajuty zapewnią komfort także tym najbardziej wymagającym żeglarzom. Olbrzymia mesa i bardzo duży kokpit daja szansę miłego spedzania czasu wieczorami. Jacht zarejestrowany na 12 osób będzie pływał z maksymalnie 10-osobową załogą.

Wyposażenie

Jacht uzyskał najwyższą klasę pływalności zgodnie z przepisami miedzynarodowymi.

W skład wyposażenia wchodzi: Tratwa ratunkow SOLAS, kamizelki ratunkowe SOLAS w tym 7 kamizelek pneumatycznych, panele słoneczne o mocy 775W, inwerter 220V 1,6kW, EPIRB, transponder radarowy, radiotelefon ręczny wodoodporny z dodatkową specjalną baterią, odsalarka wody o wydajności 35l na godzinę, zestaw do łaczności satelitarnej z przystawką GMDSS, zestaw obowiązkowej pirotechniki, apteczka zgodnie z wymogami SOLAS. Jacht przygotowany pod względem bezpieczeństwa i wyposażenia hotelarskiego dla 12 osób. 

Galeria

rejsy wakacyjne, czarter jachtów, bosfor rejsy
Kojko : Jeanneau Sun Odyssey 43

Parametry

długość: 13.21 m

szerokość: 4.19 m

zanurzenie: 2 m

ilość kabin: 4

producent: Jeanneau

Opis jachtu

W 2013 roku do naszej floty dołączył 43 stopowy jacht renomowanej francuskiej stoczni Jeanneau Sun Odyssey o nazwie „Kojko”. Jest to jednostka przygotowana do rejsów w zmiennych warunkach atmosferycznych. Po roku pływania jacht doposażyliśmy w pławę EPIRB, transponder radarowy, oraz transponder AIS.  Środki  te mają podnieść bezpieczeństwo załogi podczas dalekich rejsów. Kadłub naszego jachtu jest fabrycznie  wzmocniony Kevlarem, jacht posiada zbiorniki na wodę w ilości wystarczającej do komfortowego wypoczynku, a zbiornik paliwa zapewnia całotygodniowe pływanie bez konieczności dodatkowego tankowania. 

Wyposażenie

Na dziobie jachtu znajdują się dwie kajuty, z przyporządkowaną do nich osobną łazienką. Na rufie znajdują się również dwie kajuty dwuosobowe i druga łazienka. W obu łazienkach są prysznice. Wysokość mesy wynosi ponad 190 cm, więc większość z nas nie musi się  nachylać. Na tym jachcie jesienią pływamy w Grecji, a zimą dalej w poszukiwaniu słońca i przyjaznych wiatrów.

Galeria

rejsy wakacyjne, czarter jachtów, bosfor rejsy
Rosa II : Dufour Gib Sea 43

Parametry

długość: 13.01 m

szerokość: 4.26 m

zanurzenie: 1.7 m

ilość kabin: 4

producent: Dufour

Opis jachtu

Prezentujemy 43 stopowy jacht dla 10 osób, renomowanej, francuskiej stoczni Dufour – Gib Sea 43 o nazwie „Rosa II”. Jest to sprawdzona jednostka przygotowana do dalekich rejsów na różnych akwenach. Jacht w roku 2014 został wyposażony w nowe żagle radialne specjalnie uszyte pod kątem pływania w zmiennych morskich warunkach. Wyposażyliśmy go również w transponder AIS, pławę EPIRB, oraz transponder radarowy. W celu polepszenia komunikacji z innymi jednostkami, oraz lądem wymieniliśmy radio. Rosa II po dwóch sezonach pływania została przez nas gruntownie sprawdzona, i przygotowana do dalekich rejsów. Od tego roku Rosa została dopuszczona do pływania po wszystkich wodach morskich bez ograniczenia akwenu. 

Wyposażenie

Aby komfortowo pływać po dalekich wodach jacht posiada zbiorniki na wodę o pojemności 720 litrów – co jest ewenementem przy tego typu jednostkach i zabiera 210 litrów paliwa. Na dziobie posiada dwie wydzielone kajuty z osobną łazienką. Kajuty te są tak skonstruowane, że po zdemontowaniu dzielącej je ścianki, otrzymujemy  luksusową kajutę dziobową,  z dodatkowym miejscem na odpoczynek. Na rufie znajdują się również dwie kajuty dwuosobowe i druga łazienka. W obu łazienkach są prysznice. Wysokość w mesie wynosi ponad 190 cm, więc większość z nas nie musi się nachylać.

Galeria

rejsy wakacyjne, czarter jachtów, bosfor rejsy
As II : Bavaria 42

Parametry

długość: 12.83 m

szerokość: 3.99 m

zanurzenie: 1.8 m

ilość kabin: 4

producent: Bavaria

Opis jachtu

Wyposażenie

Galeria

rejsy wakacyjne, czarter jachtów, bosfor rejsy
Sunrise II : Bavaria 34

Parametry

długość: 10.8 m

szerokość: 3.48 m

zanurzenie: 1.85 m

ilość kabin: 3

producent: Bavaria

Opis jachtu

Bavaria 34 „Sunrise II” jest jachtem na którym od początku naszej firmy realizujemy z powodzeniem rejsy w Chorwacji. Jest to świetna jednostka wyposażona komfortowo do pływania pomiędzy setkami wysp wód przybrzeżnych. Przekonuje do siebie dużym komfortem wnętrza, solidną zabudową i dobrymi parametrami żeglugowymi. Zaprojektowana przez braci Jakopin z firmy J & J Design Bavaria 34 jest eleganckim, łatwym w manewrowaniu jachtem z dużą ilością miejsca pod i na pokładzie. Wnętrze jest starannie wykończone i błyszczy mahoniem, tworząc przyjemny klimat w mesie. W przedniej kabinie jest dużo miejsca, podobnie jak w położonej w przedniej części jachtu toalecie. Kambuz jest wygodny. Na stole nawigacyjnym bez problemu mieszczą się mapy, a otwierane okna, wywietrznik i cztery luki, zapewniają dobrą wentylację.

Wyposażenie

W mesie mieści się 8 osób. W naszej Bavarii 34 na rufie są dwie kabiny. Jacht łatwo manewruje pod silnikiem, „kręci ciasno”, dzięki napływowi strumienia wody na ster, co jest dużym plusem podczas cumowania w małych marinach. Jest otaklowany jako 9/10. Szoty grota zamocowane są na dachu kabiny, co daje dużo wolnego miejsca w kokpicie. Wysokość mesy wynosi 1,90 m, na dziobie 1,85 i 1,80 w kabinie rufowej.

Galeria

rejsy wakacyjne, czarter jachtów, bosfor rejsy
Kit : Sealine S34

Parametry

długość: 10.5 m

szerokość: 3.4 m

zanurzenie: 0.9 m

ilość kabin: 2

producent: Sealine

Opis jachtu

Wyposażenie

Galeria

-5%
dla stałych klientów
-10%
jeśli zostaniesz na drugi tydzień
  Sprawdź wszystkie rabaty!  
Czarter naszych jatów

Czytaj z nami:

Filiżanka smaku

Nasza ulubiona baza nurkowa
w Chorwacji:

Nautica safari

Newsletter

Chcesz być zawsze na bieżąco? Zapisz się do naszego Newslettera

 

rejsy wakacyjne, czarter jachtów, bosfor rejsy