Rejsy morskie - Rejsy szkoleniowe Chorwacja

Rejsy szkoleniowe

rejsy rodzinne

Nauka żeglowania wcale nie musi być trudna. Może natomiast stać się fantastycznym przeżyciem pomagającym realizować pasje. Jeśli lubisz aktywny wypoczynek i chcesz zdobyć nowe umiejętności żeglarskie, wypyl n z nami na szerokie wody po patent JACHTOWY STERNIK MORSKI, VODITELJ BRODICE lub certyfikat ISSA.

Szkolenie umożliwiające zdobycie patentu JACHTOWY STERNIK MORSKI i VODITELJ BRODICE odbywa się podczas zorganizowanego rejsu szkoleniowego. W ramach kursu przeprowadzimy intensywne szkolenie w zakresie manewrowania jachtem balastowym ze szczególnym uwzględnieniem manewrów portowych. Omówimy procedury związane z wyczarterowaniem jachtu w Chorwacji. W ramach zajęć praktycznych przeprowadzimy ćwiczenia w zakresie posługiwania się radiostacja oraz przyrządami nawigacyjnymi występującymi na jachtach morskich. W ramach zajęć teoretycznych przypomnimy miedzy innymi przepisy związane z oznakowaniem jednostek morskich w dzień i w nocy, prawo drogi oraz etykiety morskiej. Omówimy także różne sposoby prowadzenia nawigacji morskiej. Organizowany kurs przeznaczony jest dla osób posiadających doświadczenie żeglarskie - dla żeglarzy śródlądowych, którzy postanowili rozszerzyć swoje horyzonty, poprowadzić własny rejs na wodach morskich w sposób profesjonalny i bezpieczny.

Kurs prowadzi instruktor z wieloletnim doświadczeniem w żeglarstwie. . Szkolenie odbywać się będzie na jachcie Bavaria 44 wyposażonym w silnik strumieniowy. Zainteresowani uczestnicy szkolenia będą mogli wziąć udział w egzaminie na polski stopie n jachtowego sternika morskiego jeżeli do momentu przystąpienia do egzaminu maja wypluwane przynajmniej 200 godzin po wodach morskich w przynajmniej 2 rejsach lub mogą przystąpić do egzaminu na chorwacki stopie n Voditelj Brodice (kategorii B), egzaminy odbywają się w każdy piątek w Kapitanacie Portu, w jeżyku angielskim, niemieckim, włoskim i rosyjskim.

Koszty związane z uzyskaniem certyfikatu ISSA oraz przystąpieniem do egzaminów na patenty JACHTOWY STERNIK MORSKI, VODITELJ BRODICE, ZEGLARZ JACHTOWY, STERNIK MOTOROWODNY, MOTOROWODNY STERNIK MORSKI:
 • Szkolenie na certyfikat ISSA 150 zl
  Wydanie certyfikatu ISSA 350 zl
 • Egzamin w Kapitanacie Portu i wydanie patentu Vodietelj Brodice  150 euro
 • Egzamin na patent Jachtowy Sternik Morski - 350 zl,
  koszt wydania patentu - 50 zl. 
  (znizka 50% dla uczniów i studentów do 26 roku zycia z wazna legitymacja szkolna)
 • Egzamin na patent Zeglarz Jachtowy - 250 zl,
  koszt wydania patentu - 50 zl. 
   (znizka 50% dla uczniów i studentów do 26 roku zycia z wazna legitymacja szkolna)
 • Egzamin na patent Sternik Motorowodny - 250 zl,
  koszt wydania patentu - 50 zl.   
  (znizka 50% dla uczniów i studentów do 26 roku zycia z wazna legitymacja szkolna)
 • Egzamin na patent Motorowodny Sternik Morski - 350 zl,
  koszt wydania patentu - 50 zl.   
  (znizka 50% dla uczniów i studentów do 26 roku zycia z wazna legitymacja szkolna)

W ofercie rejsów szkoleniowych znajdują się również:

- rejsy szkoleniowe dedykowane przyszłym skipperom przeznaczone dla osób posiadających uprawnienia i podstawowe umiejętności umożliwiające samodzielne prowadzenie jachtu w rejsie morskim, którym zależy na poszerzeniu wiedzy i zdobyciu nowych kwalifikacji. Podczas rejsu dowiesz sie, jak zorganizować, zaplanować i poprowadzić bezpiecznie rejs

- rejsy manewrowe na dużym jachcie (tylko dla posiadaczy patentu Jachtowego Sternika Morskiego i Sternika Morskiego) szkolenie przeznaczone jest przede wszystkim dla młodych stażem posiadaczy patentów sternika jachtowego i jachtowego sternika morskiego, Inshore skipper ISSA i Voditjel Brodice. Rejs ma na celu podniesienie posiadanych umiejętności żeglarskich. Pod okiem profesjonalnego skippera nabierzesz pewności siebie podczas prowadzenia naprawdę dużego jachtu żaglowego.

 

  Sprawdź ofertę rejsów szkoleniowych    Więcej o egzaminach

Odkrywaj Chorwację z morza ...

Na skróty ...

Lokalizacja naszej bazy w Chorwacji

Bosfor Rejsy

BOSFOR sp. z o.o.
60-195 Poznań, ul. Fedrusa 12
tel. +48 509 590 366

REGON 301382253 \ NIP 7792371921 \ KRS 0000350645
konto PLN nr: PL 96 1160 2202 0000 0001 6146 8380
konto EUR nr: PL 51 1160 2202 0000 0002 1046 0980
Numer SWIFT: BIGBPLPW
Wpis do Rejestru Organizatorów Turystyki Marszałka Województwa Wielkopolskiego nr 523 

Zapraszamy