Trwa wczytywanie systemu ...

www.bosforrejsy.plNauka żeglowania wcale nie musi być trudna. Może natomiast stać się fantastycznym przeżyciem pomagającym realizować pasję. Jeśli lubisz aktywny wypoczynek i chcesz zdobyć nowe umiejętności żeglarskie, wypłyń z nami na szerokie wody po certyfikat ISSA lub patent VODITELJ BRODICESzkolenie mające na celu zdobycie certyfikat ISSA może się odbyć podczas każdego rejsu.

Szkolenie umożliwiające zdobycie patentu VODITELJ BRODICE odbywa się podczas zorganizowanego rejsu szkoleniowego. W ramach kursu przeprowadzimy intensywne szkolenie w zakresie manewrowania jachtem balastowym ze szczególnym uwzględnieniem manewrów portowych. Omówimy procedury związane z wyczarterowaniem jachtu w Chorwacji. W ramach zajęć praktycznych przeprowadzimy ćwiczenia w zakresie posługiwania się radiostacją oraz przyrządami nawigacyjnymi występującymi na jachtach morskich. W ramach zajęć teoretycznych przypomnimy między innymi przepisy związane z oznakowaniem jednostek morskich w dzień i w nocy, prawo drogi oraz etykiety morskiej. Omówimy także różne sposoby prowadzenia nawigacji morskiej. Organizowany kurs przeznaczony jest dla osób posiadających doświadczenie żeglarskie - dla żeglarzy śródlądowych, którzy postanowili rozszerzyć swoje horyzonty, poprowadzić własny rejs na wodach morskich w sposób profesjonalny i bezpieczny.

Kurs prowadzi instruktor z wieloletnim doświadczeniem w żeglarstwie. Szkolenie odbywać się będzie na jachcie Bavaria 44 Tatinia wyposażonym w silnik strumieniowy. Zainteresowani uczestnicy szkolenia będą mogli wziąć udział w egzaminie na chorwacki stopień Voditelj Brodice (kategorii B). Egzaminy odbywają się w każdy piątek w Kapitanacie Portu, w języku angielskim, niemieckim, włoskim i rosyjskim.

Koszt związany z uzyskaniem certyfikatu ISSA oraz patentu VODITELJ BRODICE:
- Szkolenie na certyfikat ISSA – 150 zł
- Wydanie certyfikatu ISSA – 350 zł
- Szkolenie na patent chorwacki Vodietelj Brodice kat. B – 200 zł
- Egzamin w Kapitanacie Portu i wydanie patentu Vodietelj Brodice – 150 euro
- Jachtowy Starnik Morski 350 zł, koszt wydania patentu 50 zł. 

W ofercie rejsów szkoleniowych znajdują się również:

- rejsy szkoleniowe dedykowane przyszłym skipperom – przeznaczone dla osób posiadających uprawnienia i podstawowe umiejętności umożliwiające samodzielne prowadzenie jachtu w rejsie morskim, którym zależy na poszerzeniu wiedzy i zdobyciu nowych kwalifikacji. Podczas rejsu dowiesz się, jak zorganizować, zaplanować i poprowadzić bezpiecznie rejs

- rejsy manewrowe na dużym jachcie (tylko dla posiadaczy patentu Jachtowego Sternika Morskiego i Sternika Morskiego) – szkolenie przeznaczone jest przede wszystkim dla młodych stażem posiadaczy patentów sternika jachtowego i jachtowego sternika morskiego, Inshore skipper ISSA i Voditjel Brodice. Rejs ma na celu podniesienie posiadanych umiejętności żeglarskich. Pod okiem profesjonalnego skippera nabierzesz pewności siebie podczas prowadzenia naprawdę dużego jachtu żaglowego.

 

Sprawdź ofertę rejsów szkoleniowych

 
-5%
dla stałych klientów
-10%
jeśli zostaniesz na drugi tydzień
  Sprawdź wszystkie rabaty!  
Czarter naszych jatów

Czytaj z nami:

Filiżanka smaku

Nasza ulubiona baza nurkowa
w Chorwacji:

Nautica safari

Wyszukiwarka rejsów morskich
Chorwacja, Grecja, Karaiby:

Rejsy Chorwacja

Newsletter

Chcesz być zawsze na bieżąco? Zapisz się do naszego Newslettera

 

rejsy wakacyjne, czarter jachtów, bosfor rejsy