Blog

Bosfor blog

Żeglowanie w Grecji

Grecja to wymarzony kraj na wakacyjne żeglowanie, który przyciąga wspaniałą historią oraz bogatą kulturą. To kolebka europejskiej cywilizacji pełniąca zarazem rolę muzeum  archeologicznego pełnego zbiorów starożytnej sztuki. Grecja słynie również z tradycyjnych śródziemnomorskich potraw, dobrego wina i hipnotyzującej muzyki.

 Zobacz więcej  

Z jakimi sportami warto połączyć żeglarstwo?

Chorwacja to kraj, który oferuje różne rodzaje wypoczynku. Spędzając wakacje na jachcie można wybrać spokojny relaks na wodzie lub połączyć go z nurkowaniem czy windsurfingiem.

 Zobacz więcej  

Dlaczego warto żeglować w Chorwacji?

Chorwacja to istny raj do żeglowania. Ciepłe i czyste morze, sprzyjająca i piękna pogoda, różnorodne, pełne zatok i wysepek wybrzeże, trwający prawie siedem miesięcy sezon żeglarski – to tylko kilka argumentów przemawiających za pływaniem wzdłuż chorwackiego wybrzeża.

 Zobacz więcej  

Rejsy dla młodych ciałem i duchem

Rejsy jachtem w Chorwacji postrzegane do tej pory jako bardzo luksusowy rodzaj wypoczynku, stają się dostępne także dla ludzi młodych z mniej zasobnym portfelem.

 Zobacz więcej  

Jak wybrać organizatora rejsów wakacyjnych ?

Polacy coraz chętniej spędzają wakacje na wodzie. Największa liczba miłośników żeglowania odwiedza Chorwację. Jakość odpoczynku oraz przebieg rejsu w dużej mierze zależą jednak od organizatora. Na co należy zwrócić uwagę, wybierając biuro podróży?

 Zobacz więcej  

Rodzinne wakacje na jachcie

Dalmackie wybrzeże doskonale nadaje się do żeglowania z dziećmi. Wakacjom spędzonym w rodzinnym gronie sprzyjają zarówno łagodne wiatry, które nie wymagają aż tak intensywnej pracy na pokładzie, jak i nieduże odległości między poszczególnymi marinami. Za żeglowaniem z dziećmi w Chorwacji przemawia także bardzo dobry stan tamtejszych portów.

 Zobacz więcej  

Rejsy firmowe – motywacja i integracja w jednym

Organizacja rejsów motywacyjnych dla pracowników przynosi przedsiębiorstwom wiele korzyści. Celem spotkania jest bowiem stymulowanie uczestników  do wydajniejszej pracy i osiągnięcia określonych założeń. Ten sposób nagradzania motywuje pracowników do ambitniejszych działań i chętniejszego pozostawania w firmie. Ponadto wyjazd integracyjny poprawia komunikację w zespole i sprawia, że personel lepiej ze sobą współpracuje.

 Zobacz więcej  

Odkrywaj Chorwację z morza ...

Na skróty ...

Lokalizacja naszej bazy w Chorwacji

Bosfor Rejsy

BOSFOR sp. z o.o.
60-195 Poznań, ul. Fedrusa 12
tel. +48 509 590 366

REGON 301382253 \ NIP 7792371921 \ KRS 0000350645
konto PLN nr: PL 96 1160 2202 0000 0001 6146 8380
konto EUR nr: PL 51 1160 2202 0000 0002 1046 0980
Numer SWIFT: BIGBPLPW
Wpis do Rejestru Organizatorów Turystyki Marszałka Województwa Wielkopolskiego nr 523 

Zapraszamy